-5.5 C
Soinaste, Õssu
Laupäev, 26.11.2022

Kaia Pärn

Direktor
+372 5334 5280
kaia@laululind.ee

Regina Haljak-Mäesaar

õppealajuhataja
+372 7420 890
regina@laululind.ee


Annely Päll

majandusjuhataja
+372 5309 9311
annely@laululind.ee

Aljona Krehov

õpetaja

Eilika Manglus

õpetaja

Eleri Raju

õpetaja

Kadri Kivisoo

õpetaja

Karin Ustav

õpetaja

Karl Sults

liikumisõpetaja
karl@laululind.ee

Karolin Tõnismäe

õpetaja

Kerli Laur

õpetaja

Kristi Jõks

õpetaja

Maimu Pärn

õpetaja

Silja Langovits

õpetaja

Triin Oras

muusikaõpetaja
triin@laululind.ee

Siret Konsa

tervisetöötaja
tervis@laululind.ee

Liis Pindis

eripedagoog
+372 7420 890
liis.pindis@laululind.ee
Vastuvõtt toimub Soinastes eelneva kokkuleppe alusel: T kell 13-15ni N kell 13-15ni

Valli Vilu

logopeed
+372 742 0890
valli@laululind.ee

Deivi Kirsch

assistent

Diana Videršpan

õpetaja abi

Ene Veeranna

abiõpetaja

Eveli Paal

õpetaja abi

Ingrid Tromp

õpetaja abi

Katrin Loorits

assistent

Lauren Williams

assistent

Maie Truija

õpetaja abi

Tiiu Ehasalu

õpetaja abi

Pille Ruusmäe

kokk

Terje Varep

kokk

Margit Mere

majahoidja

Maire Helisalu

koristaja

Aisi Hintser

koristaja

Kaia Pärn

Direktor
+372 5334 5280
kaia@laululind.ee

Vieno Rjabova

Õppealajuhataja
+372 741 1015
vieno.rjabova@laululind.ee 

Annely Päll

majandusjuhataja
+372 5309 9311
annely@laululind.ee

Agnes Aasmäe

eripedagoog
741 1015
agnes.aasmae@laululind.ee
Vastuvõtt Eerika maja A-korpuse 2-korrusel, eelneva kokkuleppe alusel (sissepääs pargi poolselt küljelt): T kell 13-15ni N kell 13-15ni

Eda Hermann

õpetaja

Eva Alaväli

õpetaja

Gerda Dontsov-Kenk

õpetaja

Gerta Hindrikson

õpetaja

Janne Mõttus

õpetaja

Kaia Korela

õpetaja

Karl Sults

liikumisõpetaja
karl@laululind.ee

Kätli Raudmäe

õpetaja

Kertu Strazdin

õpetaja

Krista Grosnõi

õpetaja

Marilin Kiisk

õpetaja

Marilis Tennosaar

õpetaja

Marit Proos

õpetaja

Merili Käämbre

õpetaja

Merlin Puidak

õpetaja

Mirdi-Mirjam Olt

õpetaja

Reti Voltein

õpetaja

Triin Oras

muusikaõpetaja
triin@laululind.ee

Anu Linno

õpetaja abi

Gerli Nukka

õpetaja abi

Ilo Toss

õpetaja-abi

Kati Rulli

õpetaja abi

Malle Grasberg

õpetaja abi

Marika Rohtla

õpetaja abi

Marit Aal

õpetaja abi

Triin Koosa

õpetaja abi

Merle Küünal

logopeed
merle@laululind.ee

Siret Konsa

tervisetöötaja
tervis@laululind.ee

Aljona Pertseva

söögisaali perenaine

Inga Meelandi

söögisaali perenaine

Evely Kannela

koristaja

Ülle Kärner

kokk

Kristiina Nurmoja

kokk