-7.7 C
Soinaste, Õssu
Neljapäev, 02.12.2021

Kaia Pärn

Direktor
+372 7420 890, 5334 5280
kaia@laululind.ee

Regina Haljak-Mäesaar

õppealajuhataja
+372 7420 890
regina@laululind.ee


Annely Päll

majandusjuhataja
+372 5334 5280, +372 742 0847
annely@laululind.ee

Aljona Krehov

õpetaja

Eilika Manglus

õpetaja

Eleri Raju

õpetaja

Kadri Kivisoo

õpetaja

Karin Ustav

õpetaja

Karl Sults

liikumisõpetaja
karl@laululind.ee

Karolin Tõnismäe

õpetaja

Kerli Laur

õpetaja

Kristi Jõks

õpetaja

Maimu Pärn

õpetaja

Silja Langovits

õpetaja

Triin Oras

muusikaõpetaja
triin@laululind.ee

Hanna-Liina Halapuu

tervisetöötaja
+372 742 0847
tervis@laululind.ee

Liis Pindis

eripedagoog
+372 7420 890
liis.pindis@laululind.ee
Vastuvõtt toimub Soinastes eelneva kokkuleppe alusel: T kell 13-15ni N kell 13-15ni

Valli Vilu

logopeed
+372 742 0890
valli@laululind.ee

Anželika Zagrebelnaja

õpetaja abi

Diana Videršpan

õpetaja abi

Eveli Paal

õpetaja abi

Ingrid Tromp

õpetaja abi

Kati Annok

õpetaja abi

Katrin Loorits

assistent

Lauren Williams

assistent

Tiiu Ehasalu

õpetaja abi

Valli Vilu

logopeed
+372 742 0890
valli@laululind.ee

Hanna-Liina Halapuu

tervisetöötaja
+372 742 0847
tervis@laululind.ee

Pille Ruusmäe

kokk

Terje Varep

kokk

Margit Mere

majahoidja

Maire Helisalu

koristaja

Aisi Hintser

koristaja

Kaia Pärn

Direktor
+372 7420 890, 5334 5280
kaia@laululind.ee

Vieno Rjabova

Õppealajuhataja
+372 741 1015
vieno.rjabova@laululind.ee 

Annely Päll

majandusjuhataja
+372 5334 5280, +372 742 0847
annely@laululind.ee

Agnes Aasmäe

eripedagoog
741 1015
agnes.aasmae@laululind.ee
Vastuvõtt Eerika maja A-korpuse 2-korrusel, eelneva kokkuleppe alusel (sissepääs pargi poolselt küljelt): T kell 13-15ni N kell 13-15ni

Eda Hermann

õpetaja

Eva Alaväli

õpetaja

Gerda Dontsov-Kenk

õpetaja

Janne Juur

õpetaja

Janne Mõttus

õpetaja

Kaia Korela

õpetaja

Karl Sults

liikumisõpetaja
karl@laululind.ee

Kätli Raudmäe

õpetaja

Kertu Strazdin

õpetaja

Krista Grosnõi

õpetaja

Lily Järvekald

õpetaja

Maaria Raudjärv

õpetaja

Marilis Tennosaar

õpetaja

Merili Käämbre

õpetaja

Merlin Puidak

õpetaja

Mirdi-Mirjam Olt

õpetaja

Reti Voltein

õpetaja

Triin Oras

muusikaõpetaja
triin@laululind.ee

Anu Linno

õpetaja abi

Ilo Toss

õpetaja-abi

Kati Rulli

õpetaja abi

Malle Grasberg

õpetaja abi

Mari Hummal

õpetaja abi

Marika Rohtla

õpetaja abi

Marit Aal

õpetaja abi

Triin Koosa

õpetaja abi

Merle Küünal

logopeed
merle@laululind.ee

Hanna-Liina Halapuu

tervisetöötaja
+372 742 0847
tervis@laululind.ee

Aire Lainevool

söögisaali perenaine

Inga Meelandi

söögisaali perenaine

Evely Kannela

koristaja

Ülle Kärner

kokk

Kristiina Nurmoja

kokk