1.2 C
Soinaste, Õssu
Reede, 03.04.2020

Soinaste Lasteaed Laululind

Aadress: Kurepalu tee 1, Soinaste küla, Kambja vald, 61709 Tartumaa

tel +372 742 0890
e-post laululind@laululind.ee
http://laululind.ee

Registrinumber: 75038291
Arvelduskontod (Kambja Vallavalitsus)

Eerika filiaali aadress: Eerika tee 1, Õssu küla, Kambja vald, 61713 Tartumaa

Asukoht

Tiina Trees

Direktor
+372 7420 890, 5334 5280
tiina@laululind.ee

Tiina Heliste

Õppealajuhataja
+372 742 0890
tiina.heliste@laululind.ee

Annely Akimov

Majandusjuhataja
+372 742 0847
annely@laululind.ee


Valli Vilu

logopeed
+372 742 0890
valli@laululind.ee

Karl Sults

liikumisõpetaja
karl@laululind.ee

Triin Oras

muusikaõpetaja
triin@laululind.ee

Kelly Kald

tervishoiutöötaja
+372 742 0847
kelly@laululind.ee

Rühmad

Soinaste Lasteaed Laululind Eerika filiaal

Aadress: Eerika tee 1, Õssu küla, Kambja vald, 61713 Tartumaa

tel +372 741 1015
e-post laululind@laululind.ee
http://laululind.ee

Registrinumber: 75038291 (Soinaste Lasteaed Laululind)
Arvelduskontod (Kambja Vallavalitsus)

Asukoht

Vieno Rjabova

Filiaali õppealajuhataja
+372 741 1015
vieno.rjabova@laululind.ee 

Merle Küünal

logopeed
merle@laululind.ee

Karl Sults

liikumisõpetaja
karl@laululind.ee

Triin Oras

muusikaõpetaja
triin@laululind.ee

Kelly Kald

tervishoiutöötaja
+372 742 0847
kelly@laululind.ee

Rühmad

Kambja Vallavalitsus

Aadress: Pargi 2, Ülenurme alevik, Kambja vald, 61714 Tartumaa

tel +372 750 2600
e-post vald@kambja.ee
http://www.kambja.ee

Registrikood: 77000275

Arvelduskontod:

AS SEB Pank EE791010102034606009

Swedbank AS EE592200221068464111

Haldusjärelevalvet teostab

Haridus- ja Teadusministeeriumi välishindamisosakond,
Lõuna piirkonna Tartumaa ekspert
Katrin Ohakas,
tel 735 4068,
e-post: Katrin.Ohakas@hm.ee