-6.1 C
Soinaste, Õssu
Neljapäev, 02.12.2021

Soinaste Lasteaed Laululind

Aadress: Kurepalu tee 1, Soinaste küla, Kambja vald, 61709 Tartumaa

tel +372 742 0890
e-post laululind@laululind.ee
http://laululind.ee

Registrinumber: 75038291
Arvelduskontod (Kambja Vallavalitsus)

Eerika filiaali aadress: Eerika tee 1, Õssu küla, Kambja vald, 61713 Tartumaa

Asukoht

Kaia Pärn

Direktor
+372 7420 890, 5334 5280
kaia@laululind.ee

Regina Haljak-Mäesaar

õppealajuhataja
+372 7420 890
regina@laululind.ee

Annely Päll

majandusjuhataja
+372 5334 5280, +372 742 0847
annely@laululind.ee

Liis Pindis

eripedagoog
+372 7420 890
liis.pindis@laululind.ee
Vastuvõtt toimub Soinastes eelneva kokkuleppe alusel: T kell 13-15ni N kell 13-15ni



Valli Vilu

logopeed
+372 742 0890
valli@laululind.ee

Karl Sults

liikumisõpetaja
karl@laululind.ee

Triin Oras

muusikaõpetaja
triin@laululind.ee

Hanna-Liina Halapuu

tervisetöötaja
+372 742 0847
tervis@laululind.ee

Rühmad

Soinaste Lasteaed Laululind Eerika filiaal

Aadress: Eerika tee 1, Õssu küla, Kambja vald, 61713 Tartumaa

tel +372 741 1015
e-post laululind@laululind.ee
http://laululind.ee

Registrinumber: 75038291 (Soinaste Lasteaed Laululind)
Arvelduskontod (Kambja Vallavalitsus)

Asukoht

Vieno Rjabova

Õppealajuhataja
+372 741 1015
vieno.rjabova@laululind.ee 

Annely Päll

majandusjuhataja
+372 5334 5280, +372 742 0847
annely@laululind.ee

Agnes Aasmäe

eripedagoog
741 1015
agnes.aasmae@laululind.ee
Vastuvõtt Eerika maja A-korpuse 2-korrusel, eelneva kokkuleppe alusel (sissepääs pargi poolselt küljelt): T kell 13-15ni N kell 13-15ni

Merle Küünal

logopeed
merle@laululind.ee

Karl Sults

liikumisõpetaja
karl@laululind.ee

Triin Oras

muusikaõpetaja
triin@laululind.ee

Hanna-Liina Halapuu

tervisetöötaja
+372 742 0847
tervis@laululind.ee

Rühmad

Kambja Vallavalitsus

Aadress: Pargi 2, Ülenurme alevik, Kambja vald, 61714 Tartumaa

tel +372 750 2600
e-post vald@kambja.ee
http://www.kambja.ee

Registrikood: 77000275

Arvelduskontod:

AS SEB Pank EE791010102034606009

Swedbank AS EE592200221068464111

Haldusjärelevalvet teostab

Haridus- ja Teadusministeeriumi välishindamisosakond,
Lõuna piirkonna Tartumaa ekspert
Katrin Ohakas,
tel 735 4068,
e-post: Katrin.Ohakas@hm.ee